Menu

سیاست حریم خصوصی

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات Homeend

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

ورود و عضویت کاربران به هر بخش و دپارتمان از وب سایت یا سامانه‌های ارتباطی جامع Homeend به معنای مطالعه و پذیرفتن قوانین استفاده از خدمات و محصولات (فایل های الکترونیکی) است

قوانین عمومی:

کلیه خدمات و محصولات (فایل های الکترونیکی) Homeend منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون طرح ساماندهی فضای مجازی، قانون تجارت الکترونیک، قانون امنیت فضای مجازی پلیس فتا و قانون نشر دیجیتال است.

تعریف کاربر یا مشتری:

کاربر یا مشتری به شخص  حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود عضو سامانه Homeend شده و به خرید خدمات، محصولات (فایل های الکترونیکی)، مباحث کارشناسی و مشاوره‌ای از Homeend پرداخته است.

تعریف تامین کننده یا فروشنده:

خدمات، محصولات (فایل های الکترونیکی)، مباحث کارشناسی و مشاوره‌ای ارایه شده در وب‌سایت Homeend، به صورت آنلاین ارائه می‌شود:

  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت محصولات (فایل های الکترونیکی)، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول (فایل الکترونیکی و خدمات) بر عهده  Homeend است.
  • تنها مسئولیت خدمات یا محصولاتی که با آیتم مشخص از سوی Homeend نمایان میباشد، با در نظر گرفتن نوع قرارداد همکاری بر عهده Homeend میباشد.
  • فاکتور خدمات و فایل های الکترونیکی که در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار به صورت کاغذی هم قابل ارسال است.
  • خدمات پس ‌از‌ فروش Homeend بوسیله مکالمه تلفنی و مکاتبه ایمیلی و ثبت تیکت در قسمت مشاوره آنلاین امکان پذیر است. 

راههای ارتباطی:

آدرس پست الکترونیکی: info@homeend.ir
شماره های پنل ارسال اس ام اس:
شماره های تلفن ثابت: 02188353900

روز و ساعت کاری:

روز و ساعت کاری پشتیبانی سایت از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 9:00 لغایت 17:00 و پنج شنبه هر هفته ساعت 9:00 لغایت 13:00، به استثنای تعطیلات رسمی کشور است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

ایام خاص پیش‌تر به اطلاع کاربران Homeend از طریق راههای ارتباطی مورد تایید، خواهد رسید.

نظرات کاربران:

هدف از ایجاد بخش نظرات در Homeend، اشتراک‌گذاری تجربه‌ کاربری استفاده از خدمات و محتواهای (رایگان و غیر رایگان) Homeend است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی و تایید کارشناسان Homeend، نظر خود را بر روی سایت مشاهده نماید. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نشده و قابل نمایش بر روی سایت نخواهد بود.

محتوا:

Homeend به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نویسندگان ایده پرداز و خلاق استفاده می‏‌کند

سایت Homeend دارای شبکه های اجتماعی XXX و … که آدرس تمامی آن ها بر روی صفحه اصلی سایت موجود است.

نمایندگی:

Homeend در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه خدمات، تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود.

قوه قهریه:

Homeend خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

بستن
مقایسه