Menu

درباره ما

هوم اِند

هوم اِند شبکه‌ای گسترده و پلتفرمی جامع شامل «فروشگاه اینترنتی» ،«بانک طراحان و پیمانکارن» و «بانک ایده» است. در وب سایت تخصصی هوم اند مشتریان به راحتی می توانند با صرف هزینه و زمان کمتر با تامین کنندگان در حوزه‌ی دکوراسیون داخلی و لوازم خانه و نیز طراحان ارتباط بر قرار کنند. هوم اند این امکان را به مشتریان می‌دهد تا با مشاهده و مقایسه بتوانند محصولات و خدمات مورد نظر خود را با کیفیت بالا از طیف گسترده برندها مختلف خریداری کنند.

با توجه به حضور برندهای متعدد در حوزه دکوراسیون داخلی، ما می توانیم مشتریان را برای سهولت در دسترسی آسان به محصولات و خدمات دلخواه یاری کنیم تا از خرید و تغییر دکوراسیون منزل یا محیط کار خود در هر شرایط مکانی و زمانی لذت ببرند.

با توجه به مقام بالای مشتریان هوم اِند، قیمت‌‏گذاری در هوم اِند مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است و ما همیشه نهایت سعی خود را برای اینکه همراه وفاداری برای شما باشیم انجام می دهیم.

هوم اِند از 4 بخش اصلی تشکیل می شود…

 

 

1-فروشگاه آنلاین: فروشگاه هوم اِند اولین ویکی پدیای تخصصی انواع محصولات و برندهای معتبر و با کیفیت در حوزه “دکوراسیون و معماری داخلی”،”لوازم و تجهیزات خانه” و “فینیشینگ ساختمان” می باشد  که امکان مشاهده، مقایسه و خرید را برای متقاضی این کالاها فراهم می سازد.

2- بانک طراحان، پیمانکاران و کارفرمایان:یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت هوم اِند ، ایجاد بانک «طراحان، پیمانکاران و کارفرمایان» است. این بستر شرایطی را برای کاربران فراهم می‌کند که با طراحان معماری و پیمانکاران معتبر و با کیفیت سراسر کشور ارتباط برقرار کنند و با پروژه ها و رزومه آن ها آشنا شوند و بهترین انتخاب را برای انجام فعالیت خود بکنند.

3- بانک عکس های معماری داخلی: این بخش شامل عکس های مختلف از انواع فضاهای خانه است که ایده های جالبی را در اختیار کاربران از جمله علاقه مندان به دکوراسیون قرار می دهد.نکته حائز اهمیت دسترسی سریع کاربر به ایده مورد نظر خود از طریق اعمال انواع فیلتر می باشد.

4- وبلاگ و مجله تخصصی :وبلاگ تخصصی هوم اِند می‌تواند برای کاربران سایت و تمام فعالان این حوزه جذابیت داشته و دانش عمومی در این حوزه را افزایش دهد.

 

 

 

مزیت های نسبی هوم اِند

 

 

  • هوم اند جامع‌ترین ویکی پدیای برندها
  • اولین فروشگاه تخصصی جامع “دکوراسیون و معماری” ،”فینیشینگ ساختمان” و”تجهیزات خانه”
  • اولین شبکه و بانک جامع از “طراحان،پیمانکاران و کارفرمایان” و پروژه های مربوطه
  • ارائه ایده های طراحی با ارائه انواع فیلتر برای دسترسی سریع کاربر به ایده مورد نظر
  • بهترین مشاور برای خرید محصولات ساختمان
  • دسترسی ساده به انبوه محصولات و خدمات و امکان مقایسه آن‌ ها
  • مناسب‌ ترین فروشگاه آنلاین خرید کالاهای دست‌ ساز از سراسر کشور
  • ارائه خدمات پس از فروش به‌صورت رایگان(مختص مشتریان وفادار)
  • باشگاه مشتریان فوق تشویقی و کسب امتیاز و تخفیفات شگفت انگیز فردی و عمومی

 

برنامه باشگاه مشتریان به منظور حفظ مشتریان قدیم و جذب مشتریان جدید

 

 

به منظور ارج نهادن به مقام مشتریان هوم اِند،برنامه «باشگاه مشتریان» مختص در راستای «وفادارسازی» مشتریان، با ارائه تخفیف‌های دائمی، خدمات قابل توجه و متمایزی به مشتریان ارائه می‌دهد تا با انگیزه بیشتری از امکانات سایت استفاده کنند و ما افتخار همراهی مشتریان عزیزمان را داشته باشیم.

بستن
مقایسه