HomeEnd با چشم‌انداز تبدیل شدن به یک حلقه مفید و کارآمد، در صنعت ساختمان و تامین نیازهای ریز و درشت بازار در حوزه دکوراسیون داخلی و فینیشینگ ساختمان، به معرفی برندها، تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان برگزیده می‌پردازد و در تلاش است تا با دید فنی و پشتوانه تجربیات تیمی کارآمد و متخصص در حوزه‌های ساختمان و معماری، با لحاظ کلیه فنون بازار و در عین حال با پایبندی به اصول فنی و اخلاق حرفه‌ای، برای کاربران خود صرفه‌جویی در زمان و هزینه را توام با کیفیت به ارمغان آورد.

…

ما با ایجاد بانک اطلاعاتی مشاغل گوناگون و مرتبط با حوزه ساختمان به شیوه‌ای نو، ضمن ایجاد رقابتی سالم در ارائه خدمات ارزشمند، در یک فستیوال بزرگ آنلاین و آفلاین امکان مشارکت همه جانبه فعالان صنعت ساختمان را در احداث و تجهیز پروژه‌های ساختمانی سراسر کشور، فراهم نموده است. همچنین HomeEnd این امکان را برای فعالان برگزیده بازار با هر اندازه و توان به نحوی مهیا کرده است تا با کم‌ترین هزینه و زمان بتوانند خود را در معرض دید حجم وسیعی از مخاطبین قرار دهند.

در حال حاضر و پس از انجام مطالعات و تحلیل‌های گسترده و فراهم‌سازی زیرساخت‌های فنی، فاز اول سامانه HomeEnd.ir به بهره‌برداری رسیده است. این سامانه در این فاز به برترین‌های این صنعت امکان حضور آسان در یک نمایشگاه مجازی با بازدیدکنندگان روزافزون را داده است. HomeEnd با شعار «بهتر زندگی کن» و با برخورداری از ارتباطات و روابط موثر فراوان در میان بخش خصوصی و دولتی، امید دارد تا ضمن پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای، شرایط برد برد را برای کلیه ذی‌نفعان فراهم آورد.