اتاق پسر بچه هوم اندچند نکته در مورد استفاده از چراغ خواب:

1 – از چراغ خواب های سقفی یا دیواری که بالای تخت نصب می‌شوند و نورهای سفید، زرد و قرمز دارند، استفاده نکنید. استفاده از این چراغ خواب‌ها در طولانی مدت احتمال ابتلا به اختلال خواب را افزایش می‏‌دهد.

2 – از چراغ خواب‌های حباب‌دار یا انواع رومیزی آن‌ها که اطراف‌اش با پارچه پوشیده شده‌است، استفاده کنید.

3 – در صورت امکان از قرار دادن چراغ‏ خواب داخل اتاق خودداری کنید. در غیر این صورت، بهتر است آن را پایین تخت بگذارید و از کم نورترین چراغ موجود در بازار استفاده کنید.

4 – از چراغ خواب‌هایی که طیف‌های مختلفی از نور را در اتاق پخش می‌کنند یا مدام خاموش و روشن می‌شوند، استفاده نکنید؛ چون با این کار، به جای رسیدن به آرامش هنگام خواب، بیشتر عصبی می‌شوید.

5 – سعی کنید چراغ‏ خواب را در آشپزخانه یا پذیرایی نصب کنید تا اگر نیمه‌های شب هم احتیاج به رفت و آمد در منزل پیدا کردید برخورد با وسایل منزل شما را به دردسر نیندازد یا ترس از تاریکی برای کودکان مشکل ساز نشود.

6 – از چراغ خواب‌هایی که روکش سیم شان از بین رفته استفاده نکنید زیرا ممکن است در صورت برخورد دست تان با سیم برق بدون روکش هنگام خواب دچار برق گرفتگی شوید.

اتاق دختر بچه هوم اندبرای خواندن مطالب بیشتر در مورد دکوراسیون داخلی ، اکسسوری ، مبلمان ، تجهیزات آشپزخانه ، چینی بهداشتی و شیرآلات از وب‌سایت هوم اند دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه