Menu

شرایط ارسال

هماهنگی بعد از ثبت سفارش

بعد از ثبت سفارش و پرداخت توسط مشتری، پیامکی به مشتری ارسال می شود و بعد از آن ظرف توسط تیم پشتیبانی مشتریان هوم اِند با مشتری تماس حاصل کرده تا زمان ارسال هماهنگ شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند وبسایت هوم اِند از راه‌های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی  ارسال  را با او هماهنگ کند.
در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش معلق می‌ماند و وجه پرداختی به عنوان امانت نزد هوم ِ اِند  قرار خواهد گرفت.

سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل در اولین روز کاری پیگیری می شوند.

 

ارسال سفارش

تیم  پشتیبانی هوم اِند نهایت تلاش را بکار می گیرد تا در سریعترین زمان ممكن سفارش ها را تحویل مشتری دهد. قابل ذکر است پس از ثبت سفارش و پردازش نهایی خرید توسط مشتری ، هوم اِند مشتریان گرامی را از مراحل پردازش کالا تا ارسال کالا با ارسال پیام کوتاه و نیز تماس تلفنی مطلع خواهد کرد.مشتریان به منظور پیگیری سفارش ارسالی خود  میتوانند از طریق كد رهگیری که از طریق پیامک برایشان ارسال میشود با هوم اِند تماس حاصل کنند.

مشتریان عزیز  باید دقت داشته باشند تا در هنگام تحویل سفارش از سلامت(شکستگی،آسیب جعبه و…) و تعداد کالای سفارش داده شده اطمینان حاصل کند و بلافاصله با تیم خدمات مشتریان تماس حاصل کنند. پس از دریافت سفارش مسئولیتی در برابر عدم سلامت و تعداد کالای سفارش داده شده متوجه هوم اِند نخواهد بود.

شرایط ارسال سفارش

مشتریان تهران (مناطق 22 گانه تهران )

کالاهای مشتریان در تهران ظرف مدت حداقل 3 ساعت و حداکثر 3 روز کاری ( در صورت سفارشی نبودن) پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می شود.هوم از طریق تماس تلفنی و یا پیامک زمان دقیق ارسال را با مشتری هماهنگ می کند.

  • در صورتی که کالای انتخابی مشتری سفارشی باشد و یا تامین آن احتیاج به زمان داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد.
  • در روزهای تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.
  • کلیه سفارشات تهران که امکان ارسال با پیک موتوری یا ماشین سواری داشته باشند، هزینه ارسال 10/000 تومان می باشد.
  • کلیه سفارشات تهرانکه نیاز به باربری دارند، ( ارسال وسایل حجیم یا سنگین مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … ) هزینه باربری بر عهده مشتری خواهد بود و مشتری هزینه باربری را درب منزل پرداخت خواهد کرد.

مشتریان شهرستان

 

کالاهای مشتریان در شهرستان بین 2 تا 4 روز کاری ( در صورت سفارشی نبودن) به مشتریان تحویل داده می شود.

  • در صورتی که کالای انتخابی مشتری سفارشی باشد و یا تامین آن احتیاج به زمان داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد.
  • در روزهای تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.
  • محصولات غیر حجیم توسط تیپاکس یا پست ارسال می گردد و فقط بخشی از هزینه ارسال (10/000 تومان) از مشتری دریافت و مابقی توسط هوم اِند پرداخت خواهد شد.
  • محصولات حجیم یا سنگین توسط باربری به نزدیکترین شهر، که دارای پایانه باربری باشد ارسال می گردد. هزینه ارسال هر کالا از انبار تا باربری تهران حداقل 25/000 تومان و حداکثر 50/000 تومان میباشد. هزینه باربری بر عهده مشتری می باشد.

 

بستن
مقایسه