طراحی کردن دکوراسیونی ایده‌آل و همه چیز تمام نیازمند رعایت نکات ریز و درشتی است که شاید کمتر کسی از آن‌ها باخبر باشد. ایده‌های دکوراتیو و رازهای دکوراسیونی زیادی وجود دارد که باعث می‌شوند خانه‌هایی بی عیب و نقص شکل بگیرد. شما می توانید با ایده های بسیار ساده و خلاقانه دکور خانه های کوچک را تغییر دهید. اما بهتر است قبل از شروع به کار، دانش زمینه‌ای برای انجام ایده های خود داشته باشید.

هوم اند در این مطلب سعی دارد مجموعه نکاتی کاربردی را برای دکور خانه‌ها بیان کند. پس اگر می‌خواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و به دکوراسیون خانه های لوکس شبیه کنید، همراه ما باشید.

دکور خانه هوم انددکور خانه های کوچک

اکثر افراد فقط از یک جفت کوسن برای مبل سه نفره استفاده می‌کنند اما بهتر است از دو جفت کوسن استفاده کنید که طرح و رنگ آن‌ها متضاد باشد مثلا برای مبل قرمز کوسن‌های سفید و مشکی استفاده کنید.

اگر دوست دارید منزل تان بزرگ‌تر از آن‌چه هست به نظر برسد و هی‌چوقت تکراری و خسته کننده نشود باید از رنگ سفید در آن زیاد استفاده کنید.

کل فضای خانه را با فرش و موکت نپوشانید این ایده قدیمی دیگر از مد افتاده است بهترین کار این است که فقط بخش هایی از خانه را قالیچه های شیک پر کنید.

عکس‌های مورد نظر را به دیوار آویزان کنید یا طوری به دیوار تکیه دهید که با اولین نگاه جلب توجه کنند. سعی کنید تصاویر یا کارهای هنری هم‌سطح، چشم نصب شوند مگر آن که بخواهید آن‌ها به صورت عمودی باشند.

سعی نکنید از المان‌های معماری مدرن در دکور خانه سنتی استفاده کنید. این کار باعث بی‌نظمی بصری می‌شود.

مجموعه چیزهای مورد علاقه‌ای را که از جاهای مختلف جمع کرده‌اید، روی طبقات یک ویترین یا چند قفسه یک‌جا بگذارید. به این ترتیب فضای خالی یک دیوار را پر کرده و خانه همیشه مرتب به نظر می‌رسد.

با استفاده از گچ‌بری، مرز سقف و دیوار را از هم جدا کنید. گچ‌بری‌ها و قرنیزها، نمای افقی جالبی به خصوص زمانی که رنگ آن‌ها از دیوار متفاوت باشد، ایجاد می‌کنند.

دکوراسیون خانه هوم اندقوانین ساده برای دکور اتاق 

اگر کمد با درهای کشویی دارید می‌توانید برای زیباتر شدن و متفاوت شدن آن از کاغذ دیواری استفاده کنید و کمدتان را کاغذ دیواری کنید.

فضای زیر پای شما تاثیر قابل‌ توجهی بر دکوراسیون اتاق دارد. برای این منظور گزینه‌های مختلفی وجود دارد. اگر فرش مندرسی دارید که اتاق را کیپ تا کیپ پوشانده، آن را با یک فرش جدید تعویض کنید. برای خرید فرش علاوه بر ابعاد به رنگ و طرح نیز دقت کنید. فرش یکی از المان‌های معماری ایرانی است. پس اگر به دنبال ایرانی کردن دکوراسیون داخلی خانه خود هستید، به انتخاب فرش دقت کنید.

دکوراسیون منزل هوم اندبرای خواندن مطالب بیشتر در مورد خرید آنلاین دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی، دکور خانه عروس، وسایل دکور خانه، خرید دکوراسیون داخلی ، تزیین دکور خانه و دکوراسیون منزل ایرانی ساده از وب‌سایت هوم اند دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه