اگر تصمیم به طراحی بهترین دکوراسیون منزل را دارید یا خانه ای جدید خریده‌اید و می‌خواهید دکوراسیون تازه‌ای برای آن انتخاب کنید، قبل از انجام هر کار باید اطلاعات کافی در زمینه طراحی دکوراسیون منزل داشته باشید تا بتوانید نمای باشکوه و خارق‌العاده‌ای به محیط زندگی خود ببخشید و خانه خود را به بهترین شکل ممکن تزئین کنید. شاید با خود بگویید با کمی جابجایی وسایل، خانه را تغییر داده و بهترین دکوراسیون را انتخاب می کنیم بله اما ایجاد یک اثر هنری با جابجایی فرش و مبل امکان پذیر نیست. خلق یک هنر نیاز به دانستن و تجربه کردن است.

دکوراسیون خانه هوم انددستیابی به یک طرح دلخواه در طراحی داخلی منزل ایرانی اصلا کار ساده و راحتی نیست. اگر تصمیم گرفته‌اید خودتان به تنهایی دکوراسیون منزل خود را طراحی کنید باید صبر و حوصله زیادی به خرج دهید تا به دکوراسیون داخلی ایده‌آل خود دست پیدا کنید. ایجاد تغییر در هر کار موجب پیدایش ایده‌های جدید خواهد شد. طراحی دکوراسیون منزل نیز به همین صورت است. با تغییر در طراحی دکوراسیون  می‌توان به ایده های نو رسید. پس هیچ گاه در این راه نا امید و دلسرد نشوید. دکوراسیون، کار هنری است و هر کس که در این زمینه تجربه کافی داشته باشد می‌تواند بهترین دکور را برای منزل انتخاب و چیدمان کند.

دکور خانه هوم اندایجاد تنوع و تحول در فضای خانه در صورتی که از ایده های خلاقانه در طراحی داخلی منزل استفاده شود موجب آرامش ساکنان خانه می‌شود. همچنین در طراحی دکوراسیون داخلی باید نیازها و روحیه افراد در نظر گرفته شود. ایجاد تغییرات پشت سر هم در فواصل زمانی کوتاه موجب می‌شود آرامش ساکنان خانه به هم بخورد. بنابراین برای تغییر در دکوراسیون منزل خود حتما فواصل زمانی را در نظر بگیرید. زمانی که ذهن با چیدمان خاصی مواجه شود ابتدا کمی دچار سردرگمی می‌شود سپس کم کم به چیدمان عادت کرده و از چیدمان لذت می‌برد.

نکات مهم دکوراسیون منزل ایرانی شیک

هیچگاه از تاثیر رنگ و هماهنگی بین عناصر منازل غافل نشوید چرا که بهترین دکوراسیون منزل می‌تواند، روحیه را برای ساکنین آن فراهم کند. خانه‌ای شلوغ و در هم ریخته که هیچ تناسبی بین عناصر آن مشاهده نشود می‌تواند ذهن را آشفته کرده و سبب شود دچار آشفتگی شویم.

میزهایی که در کنار دیوار یا تخت خواب قرار می‌گیرند ممکن است کاربری لازم را نداشته باشند و تبدیل به جایی برای انباشته کردن لوازم ریز و درشت شوند.

اگر چنین میزهایی در خانه دارید آن‌ها را کنار بگذارید تا فضای بیشتری در اختیار شما قرار گیرد. همچنین می‌توانید از چراغ‌های دیواری به جای آباژورهای رومیزی استفاده کنید. با نصب شلف‌های باریک بر روی دیوارها و کنار تخت خواب، تاقچه‌های کوچکی برای قرار دادن وسایل الکترونیکی یا وسایل کوچک در اختیار خواهید داشت.

دکور خانه هوم اندمیزهای پاتختی می‌توانند به‌عنوان مکانی برای قرار دادن وسایل دیگر استفاده شوند مثلا گلدان، چراغ خواب و یا کتاب‌ها. با چیدمان منظم این عناصر، روی آن، فضایی مرتب را ایجاد کنید. در خانه‌های کوچک نباید به وسایل به چشم یک عنصر تک،  نگاه کرد بلکه باید از هر کدام استفاده‌های چندانی کرد تا فضای کوچک منزل، مرتب و شیک به نظر آید.

تا حد امکان از کمدها و قفسه‌های دیواری به جای کمدهای بزرگ و دست و پاگیر که فضای اتاق را اشغال می‌کنند را به‌کار بگیرید. نصب یک آینه بزرگ بر روی دیوار باعث می‌شود تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. بازتاب نور از طریق آینه، محیط روشن‌تری برای شما فراهم می‌کند. در صورتی که جای مناسب و کافی برای نصب آینه ندارید از سطوح روی قفسه‌های کتاب، میز کنسول و … برای این کار استفاده کنید.

جا به جایی مکرر اشیاء و ایجاد دکوراسیون جدید در فواصل زمانی کم، ایده خوبی نیست، چون اجازه مانوس شدن اشیا با هم را نمی‌دهیم. پس صبوری در انتخاب دکوراسیون شیک، بسیار مهم است.

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد خرید آنلاین دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل کوچک ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، خرید دکوراسیون داخلی و دکوراسیون داخلی پذیرایی از وب‌سایت هوم اند دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه