در دنیایی که بیشتر مبادلات اطلاعات از طریق شبکه­‌های مجازی صورت می‌گیرد و حجم سرسام‌آور اطلاعات جابجا شده توسط اینترنت، هر ساله منبع بی پایانی در اختیار شهروندان قرار می‌دهد، افراد همواره برای یافتن مدل‌های به روز و جدید تمامی صنایع از صنعت اتومبیل سازی گرفته تا مد و علم طراحی داخلی منزل به جستجو می‌پردازند. گسترش نقش تجارت آنلاین در صنعت دکوراسیون داخلی و زیاد شدن هر روزه تعداد فروشگاه آنلاین دکوراسیون داخلی نیز بر سردگمی افراد در انتخاب افزوده است. قطعا معرفی مدل‌های به روز و پر طرفدار طراحی داخلی وسعت دید شما را برای انتخاب گسترده خواهد کرد.

در ادامه هوم اند انتخاب‌های پرطرفدار طراحی داخلی در سال 2019را معرفی خواهد کرد.

با نو شدن سال، روش‌های محبوب طراحی دکوراسیون داخلی نیز نو می‌شوند. بنابراین هر ساله بیشترین جستجوهای صورت گرفته روی محصولات دکوراسیون داخلی عوض می‌شوند. برای مثال سال گذشته، انتخاب رنگ رز گلد، کاشی مترویی، نورپردازی اکسپوز جزء محبوب‌ترین انتخاب‌ها در جستجوها در حوزه دکوراسیون و طراحی داخلی یودند.

استفاده از آثار هنری

مانند محبوب شدن وسایل و لوازم شخصی ساز شده، متخصصان طراحی داخلی نیز در انتخاب لامپ‌ها و طراحی نورپردازی تغییر داده‌اند تا بتوانند از این طریق محیط منحصر بفردی برای هر یک از افراد به وجود بیاورند. استفاده از وسایل هنری و دست ساز در طراحی داخلی و دکوراسیون، منزل شما را به یک فضای شخصی تبدیل می‌کنند. درست مانند المان‌های طبیعی، آنها باعث جلب توجه چشمان می‌شوند و تمرکز آنها را برای چرخیدن در سراسر اتاق افزایش می‌دهند.

المان‌های طبیعی

بر خلاف دکورهایی که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز انباشته هستند و در سال 2018 مورد توجه قرار گرفتند، روش محبوب در حوزه دکوراسیون داخلی سال 2019 استفاده از وسایل طبیعی و رویکرد طراوت بخشیدن به محیط بوده است. مواد طبیعی مانند سنگ، مس و سنگ گرانیت، مواد بسیار محبوبی در ساخت وسایل تزیینی هستند. این مواد ظاهری ارگانیک و آرامش‌بخش به خانه می‌دهند.

طراحی داخلی منزل با استفاده از مخمل

شاید باورپذیر نباشد که مخمل که روزگاری به عنوان یک ماده از مد افتاده و قدیمی مورد استفاده قرار می‌گرفت، امروزه می‌تواند ظاهری لوکس و مجلل از یک سو و راحت از سوی دیگر به منزل ببخشد. این ماده چند وجهی امروزه توجه بسیار زیادی را به معطوف ساخته است و معماران و طراحان را برای طراحی دکوراسیون‌های مخمل به وجد آورده است.

طراحی داخلی منزل هوم اندالگوهای گل دار

استفاده از الگوهای گل دار به عنوان یک الگوی کلاسیک از سال‌ها پیش طرفدار داشته است اما در سال‌های اخیر این الگو رفته رفته مدرن شده‌است و طبق انتظار در سال 2019 استفاده از آن در طراحی داخلی بسیار دیده خواهد شد. طراحان داخلی توانسته‌اند با افزودن رنگ‌های متضاد و تغییر نسبت‌ها به این الگو ظاهر جدیدی ببخشند.

استفاده از رنگ برنج

طبق تخمین‌ها سال 2019 سال خداحافظی با استیل ضد زنگ، ورشو و نیکل پولیش شده خواهد بود. برنج بطور شگفت‌آوری به محیط گرما می‌بخشد و می‌تواند جایگزین خوبی برای ترکیب رنگ بندی استیل باشد. با استفاده از آن می‌توان حتی به ساده‌ترین فضاها ظاهری شیک و زیبا داد.

استفاده از مس در طراحی داخلی منزل

رز گلد یکی از محبوب ترین رنگ‌های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی در سال 2018 بوده است. با این حال انتظار می‌رود که در سال 2018 شاهد کاربرد کمتر رز گلد و کاربرد بیشتر ترکیب رنگ بندی مس باشیم. با داشتن ترکیبی از قرمز و تن نارنجی و رنگ‌های خاکی، رنگ مس طرفداران زیادی از آن خود کرده است.

طراحی داخلی منزل با استفاده از پالت رنگ‌های درخشان

علیرغم رنگ‌های مات که به فضا جوی سنگین می‌دهند، پیش‌بینی می‌شود که در سال 2019 استفاده از رنگ‌‌های شفاف به سرعت افزایش پیدا کند. رنگ‌های شفاف و درخشان محیطی مدرن و در عین حال صمیمی ایجاد می‌کند.

دکوراسیون سیاه- سفید

بکار بردن رنگ‌های سیاه و سفید، ترندی که گویا قرار نیست محبوبیت خود را از دست بدهد، در سال 2019 نیز در بسیاری از دکوراسیون‌ها دیده خواهد شد. تضاد بصری ایجاد شده به دلیل بکار بردن سیاه و سفید در کنار هم، احساسی از تعادل را برای ساکنان ایجاد می‌کند. این مدل بدون انقضا، الهام بخش بسیاری از مردم برای طراحی اتاق‌هایشان خواهد بود.

صورتی کثیف

استفاده از صورتی کثیف در سال 2018 آغاز شده و همچنان توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند. با این حال پیش‌بینی می‌شود این رنگ در سال 2019 با حالتی منحصر بفردتر و مدرن‌تر بکار رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه