اگر صاحب مغازه‌ای کوچک هستید، می‌توانید آن را به مغازه‌ای تبدیل کنید که مشتری را در یک نگاه جذب کند و در بدو ورودش به مغازه، علاوه بر این‌که او را تحت تأثیر قرار می‌دهد، دیگر در چشمش یک مغازه کوچک معمولی نباشد. در این مطلب هوم اند نکاتی در مورد دکوراسیون مغازه های کوچک ارائه می‌دهد.

فروشگاه یا مغازه مکانی برای فروش کالا است. فروشگاه‌ها و مغازه‌های گوناگونی برای فروش گونه‌های مختلف کالا وجود دارد. بسته به کالاهای درون مغازه، طراحی داخلی مغازه تغییر می کند. از عوامل تاثیر گذار در دکوراسیون مغازه میزان رفت و آمد مردم در مغازه است.

نقاشی کردن یک دیوار با یک رنگ پررنگ، راهی مقرون به صرفه و موثر نه تنها برای جالب تر کردن فضا است، بلکه فضا را نیز بزرگ‌تر نشان می‌دهد. یک دیوار با رنگی پررنگ این تصور را به‌وجود می‌آورد که فضا در حال دور شدن است.
قرار دادن پارچه یا کاغذ دیواری رنگی روی یکی از دیوارها نیز راه دیگری برای دستیابی به همان هدف است، در حالی که با اضافه کردن بافت و الگوها دکوراسیون مغازه کوچک شما بسیار زیباتر و چشم نوازتر به نظر خواهد آمد.

نمایش اجناس به صورت عمودی

نمایش آیتم ها در سطوح مختلف علاوه بر استفاده حداکثری از فضا، بسیار جذاب نیز به نظر خواهند رسید. آویزان کردن قفسه ها در سطوح مختلف آسان‌ترین راه برای رسیدن به این هدف است. شما همچنین می توانید پرده ها و یا تزئینات دیگری را از سقف تا زمین به منظور جلب توجه و ایجاد حس یک فضای بزرگ‌تر آویزان کنید.

پرهیز از بهم ریختگی و شلوغی

شما می‌توانید کالاهای زیادی به مغازه خود اضافه کنید اما توجه داشته باشید که از به هم ریختگی و شلوغی بیش از حد مغازه، با استفاده از رنگ‌های خنثی مانند فیلی و خاکستری برای مبلمان و یا وسایل بزرگ‌تر بکاهید. همچنین می‌توانید فضای مغازه خود را با استفاده از آیتم‌های رنگی کوچک‌تری مانند گلدان یا بالش‌های کوچک زنده‌تر کنید.

دکوراسیون هوم اند

ویترین جلوی مغازه

ویترین مغازه باید آن‌گونه باشد که با ویترین مغازه‌های اطراف تفاوت چشم گیری داشته باشد. اگر صاحب مغازه‌ای کوچک باشید، این امر اهمیتی دوچندان به خود می‌گیرد. پس باید به گونه‌ای طراحی شود که در بین مغازه‌های اطراف جلوه بیشتری داشته‌باشد و مشتری را به خود جذب کند.

نورپردازی در دکوراسیون مغازه کوچک بسیار مهم است. اگر گوشه ای از مغازه شما به خوبی روشن نیست می توانید با استفاده از ترکیبی از چراغ ها و لامپ ها نور کافی برای این فضا را مهیا کنید.

دکوراسیون فضای داخلی مغازه

سعی کنید در فضای داخلی مغازه کوچکتان از رنگ های روشن استفاده کنید که این امر باعث می شود مغازه کوچک شما بزرگ تر به نظر برسد. مخصوصاً استفاده از رنگ های شاد و متنوع، جذابیت مغازه را بیشتر می کند.

وسایل تزیینی و محصولات و کالاهای داخل مغازه را به گونه ای بچینید که از بیرون هم قابل رؤیت باشد و حتی افراد عبوری از جلوی مغازه را نیز تحت تأثیر قرار دهد و به داخل بکشاند.

دکور فروشگاه هوم اندنحوه رنگ بندی فضای مغازه یکی از مهم‌ترین عوامل در بزرگ تر و جذاب تر به نظر رسیدن مغازه در چشم مشتری است. برای قسمت های مختلف فضای مغازه کوچکتان باید از رنگ هایی استفاده کنید که هنگامی که نور خورشید به داخل مغازه می تابد یا وقتی با نور لامپ ها ترکیب می شود، جلوه ای خاص به مغازه ببخشد.

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد دکوراسیون مغازه کوچک بچه گانه ،  فروشگاه دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون مغازه کوچک الکتریکی ، خرید دکوراسیون داخلی و خرید آنلاین دکوراسیون داخلی از سایت هوم اند دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه